Top 10 golat e fazës së grupeve në "Brazil 2014" (VIDEO)
Pak më parë ju sollëm Top 11 e fazës së grupeve të Botërorit "Brazil 2014", ndërsa tani Portali Albeu sjell Top 10 golat më të bukur sipas nesh të fazës që u mbyll dje në mesnatë.

Sigurisht që përzgjedhja është individuale dhe secili mund të ketë preferencat e veta, por këto janë golat që janë komentuar më së shumti në internet, po ashtu edhe në portalin tonë. /albeu.com/


Ja top 10 golat që kemi përzgjedhur:

1. Robin Van Persie (Spanjë-Holandë)2. Tim Cahill (Holandë-Australi)
3.Lionel Messi (Argjentinë-Iran)4. Lionel Messi (Nigeri-Argjentinë)5. Jermaine Jones (SHBA-Portugali)6. Neymar (Brazil-Kroaci)7. Xherdan Shaqiri (Zvicër-Honduras)8. Blerim Dzemaili (Francë-Zvicër)9. Granit Xhaka (Francë-Zvicër)10. Claudio Marchisio (Itali-Angli)

Shtuar më 27/06/2014, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori