Bregu: Falenderoj të gjithë për përkrahjen tuaj (FOTO LAJM)

Dejvi Bregu u duk i përlotur sot gjatë dhe pas sfidës që Luftëtari luajti ndaj Skënderbeut në Gjirokastër. Ky ishte takimi i fundit për vlonjatin para tifozëve gjirokastritë, dhe për këtë gjë ai ka një dedikim special. Më poshtë, shkrimi i Dejvi Bregut në rrjetet sociale.

Jeta është e ndërtuar nga cikle dhe erdhi momenti që cikli im 2 vjeçar e gjysëm të mbaroj në mënyrën më të bukur me @ks_luftetari 🔵⚫️

Falenderoj çdo shok të ekipit për ndihmën dhe për sfidat qe kemi kaluar,falenderoj çdo trajner që më ka mësuar shumë në këtë periudhë,falenderoj çdo tifoz që më ka përkrahur dhe që është mirënjohës për atë cfarë kam kontribuar për këtë klub.

Ndeshja ime e fundit në Gjirokastër në atë që tashmë quhet Shtëpia Ime e dytë…faleminderit për duartrokitjet e sotme !

Lotët e mi sot janë lotë mirënjohje që dolën nga shpirti për gjithcka cfarë kam kaluar…

I juaji gjithmonë Dejvi Bregu
Shtuar më 19/05/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori