Brenda kullës me stadium, çfarë po ndodh tek "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM)

Projekti i stadiumit "Arena Kombëtare" u shfrytëzuar nga qeveria për të dhënë një tjetër leje për ndërtim kulle në zonën më të lakmuar të Tiranës duka ia veshur emocionit kuqezi.

Punimet kanë filluar prej më shumë se një viti dhe tani janë në një fazë të avancuar, por më shumë është punuar pikërisht tek kulla.

Fotot janë shkrepur këto ditë dhe tregojnë se në çfarë faze janë punimet e stadiumit, pasi ato të kullës janë në fazën finale. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori