Brest-PSG, formacionet zyrtare: 'Parisienët' pa Mbappe dhe Neymar (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brest dhe Paris Saint-Germain

Sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe, nuk është grumbulluar për këtë ndeshje dhe nuk dihet arsyeja e vërtetë, ani pse nuk është raportuar për ndonjë lëndim dhe madje është ftuar edhe nga Franca.


Nga minuta e parë nuk luan as Mauro Icardi – kurse Sarabia, Cavani dhe Di María startojnë në sulm.

Brest:

PSG: Keylor Navas; Dagba, Thiago Silva, Diallo, Kurzawa; Verratti, Gueye, Draxler; Sarabia, Cavani, Di María.
Shtuar më 09/11/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori