Brighton - Liverpool, formacionet zyrtare: Klopp lë në stol Manen (FOTO LAJM)

Ndeshja e dytë e javës së 10-të në Premier League zhvillohet mes Brightonit dhe Liverpoolit.

"Të kuqtë" kanë mundësi që të marrin kreun e tabelës me një fitore apo barazim, deri të dielën kundër luan Tottenhami derbin ndaj Chelseat.

Trajneri Jurgen Klopp ka befasuar me formacionin duke lënë në bankë rezervë Sadio Manen.
Shtuar më 28/11/2020, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori