Buffon-D'Amico, në pritje të fëmijës së parë? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Portieri i Juventus dhe kombëtares italiane Gigi Buffon dhe gazetarja dhe prezantuesja e Sky Ilaria D'Amico vazhdojnë të jenë në qëndër të vëmëndjes së mediave italiane.

Çifti i momentit vijon të shijojë lidhjen e tyre të dashurisë edhe pse të dy i janë kthyer punëve të tyre pas pushimeve të nxehta të verës.

Por lajmin e bujshëm e jep revista "Novella 2000", sipas së silës Gigi dhe Ilaria po presin fëmijën e tyre të parë.

E vërtetë apo jo? Të presim e shohim.../albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori