Buffon zgjedh Top 11 e ëndrrave (FOTO LAJM)

CASILLAS
Portieri i Juventusit ka dizenjuar Ekipin më të mirë të Champions League duke bashkuar disa prej emrave më të mëdhenj të futbollit botëror.

Juventini ka zgjedhur vetëm Casillas, Pirlon dhe Messin nga futbollistë aktivë, ndërsa të tjerët e ka lënë tashmë futbollin, përcjell Portali Albeu.

Bie në sy mungesa e Cristiano Ronaldos, ndërsa spikasin Baggio dhe Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori