Vajzat shqiptare zbukurojnë sfidën Francë-Shqipëri (FOTO LAJM)

Tifozet e bukura shqiptare nuk mungojnë as në ndeshjen Francë- Shqipëri.

Shqipëria po luan ndaj Francës në “Euro 2016”, ndërsa në stadium kuqezinjtë kanë mbështetjen e mijëra tifozëve.

Ashtu si edhe në ndeshjen e parë, ata po zbukurojnë festën e super ndeshjes së sotme. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 21:22
Naser
e Enjte 16 Qershor 2016, Ora 06:15
Qfar zbukurimi keta n'a turpërojne me këtë veshje si kur punojnë ne striptiz bar
Stokaalbanska
e Enjte 16 Qershor 2016, Ora 22:22
Keto jane te paguara te zhvishen ne stadium vetem per te tallur bota me ne !!!!
Boss
e Premte 17 Qershor 2016, Ora 08:55
Na ç... e na shk.... femrat tona duke luajtur rolin e demokratit..!! Dmth duke i tregu botes se ne jemi njerez te mire dhe paqedashes!! Tu bo budall me zor ...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori