Bukuroshja e Seria A interviston Mihajlovic: Gjithmonë e kam admiruar!

Laura Barrieles është një personazh shumë i njohur në Itali. Bukuroshja që është imazhi i Seria A së fundmi ka bërë një intervistë me trajnerin e Torinos, Sinisa Mihajlovic, e cila për të ka qenë e veçantë.

"Sot një intervistë me Sinisa Mihajlovic, një person që gjithmonë e kam admiruar, drejtpërdrejt, pa filtra dhe me sinqeritet", ka shkruar ajo në Instagram.

Laura ka intervistuar yje të ndryshëm në Seria A./albeu.com/
Shtuar më 01/04/2017, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori