Cagliari, selfie festiv në "San Siro" (FOTO LAJM)

Selfie i lojtarëve të Caglarit
Pas fitores së bujshme 1-4 në "San Siro" përballë Interit, mbrojtësi i Cagliarit Danilo Avelar ka postuar në profilin e tij në Instagram një selfie ku shfaqen futbollistët sardë duke festuardhomat e zhveshjes.

Cagliarit i mjaftuan 45 minuta për të shënuar 4 gola në portën e Handanoviç dhe për të marrë fitoren e parë të sezonit. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori