Cana uron Balajn për ditlindjen, shikoni çfarë i sugjeron për të grënë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj, mbush ditën e sotme 27-vjeç.

Në “Instagram” ai ka postuar në një fotografi të tortës së ditëlindjes. Urimi më i veçanti që i erdhi ishte ai i ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana.

“Urime ditëlindja vëllaçko ishallah edhe shumë të tjera të lumtura! Dhe mos harro, ha shumë molto!”, ishte urimi i Lorikut./albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori