Candy, bukuroshja që pritet të ndezë "Old Trafford" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tifozët e Manchester United nuk duhet ti gëzohen vetëm transferimit të Daley Blind në "Old Trafford". Holandezi u ble për shumën e 14 milionë sterlinave nga Ajax, por bashkë me të në Angli do të mbërrijë edhe e dashura e tij Candy-Rae Fleur.

Modelja dhe kërcimtarja 24-vjeçare u bë hit në internet me fotot e saj gjatë Kupës së Botës "Brazil 2014", ndërsa tani pritet që të njëjtën gjë ta bëjë edhe në "Old Trafford".

Candy ka marrë pjesë në disa evente të mëdha siç ishte edhe performanca përkrah Robin Thicke në MTV EMA. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori