Carla Pereira, "blerja e madhe" e Diego Simeones (FOTO LAJM)

Pëlqej
Diego Simeone po shijon pushimet verore pranë të dashurës së tij të re Carla Pereira. Tekniku 45-vjeçar i Atletico Madrid dhe modelja 27-vjeçare po kalojnë momente shumë romantike në ishullin e Ibizas.

Çifti nuk do të fshehë asgjë pas 6 muajsh lidhje, teksa tekniku argjentinas është duke u divorcuar nga ish bashkëshortja e tij Carolina Baldini me të cilën ka edhe tre fëmijë Giovanni (19 vjeç), Gianluca (15) dhe Giuliano (11).

Pavarësisht diferencën prej 18 vitesh mes tyre Simeone dhe Pereira po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori