Ceremonia e mbylljes së Botërorit Brazil 2014 (FOTO LAJM)

Ceremoni madhështore para fillimit të finalesKampionatit Botëror Brazil 2014 mes Gjermanisë dhe Argjentinës.

Më sipër ju ftojmë të shihni fotografitë nga kjo ceremoni. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2014, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori