CHAMPIONS/ Atalanta - PSG, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Atalanta dhe PSG takohen në çerekfinale të LigësKampionëve, në një format të ri që fillon sonte në Lisbonë.

Shkaku i koronavirusit, UEFA ka vendosur që fazën finale të LigësKampionëve këtë sezon ta përfundojë në formë Play Off, me nga një ndeshje të zhvilluar.

Me fillim nga ora 21:00, dy skuadrat me formën më të lartë këtë sezon në Evropë takohen mes vete.
Shtuar më 12/08/2020, ora 20:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori