CHAMPIONS/ Bayern Munchen - Atletico Madrid, mungesat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

Në njërën anë, kampioni, Bayern. Në tjetrin, aspiruesi i përjetshëm, Atlético. Gjashtë Kupa Evropiane kundër zero të dhimbshmeve të një ekipi që e ka përkëdhelur më shumë se kushdo për të ngritur të paktën një herë.

Bayern - Atletico është super sfida e natës së dytë të Champions Laegue.

"Bavarezët" me Sane të dëmtuar dhe Gnabry të infektuar me koronavirus, pritet ti plotësojë krahët me Coman dhe Costa. Në majën e sulmit i përhershmi, Lewandowski.

Ndërsa Simeone me Diego Costan e dëmtuar pritet ta nisë me dyshen të cilën e kemi parë edhe në La Liga, Felix-Suarez. /albeu.com/

Shtuar më 21/10/2020, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori