Champions, dëmtimet fusin në krizë mesfushën e Arsenal (FOTO LAJM)

Jack Wilshere
Pëlqej
Derbi me Tottenham i kushton shumë Arsene Wenger jo vetëm në rezultat por edhe në prag të sfidës në Champions League ndaj Galatasaray pasi do të ketë një krizë të vërtetë në mesfushë.

Aaron Ramsey, Jack Wilshere dhe Mikel Arteta pësuan dëmtime fizike në derbi duke humbur kështu përballjen e fazës së grupeve madje tre lojtarët e mesfushës rrezikojnë të paktën nga 2 javë pushim. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori