Champions, Juventusi publikon listën e lojtarëve, mungojne dy yje (FOTO LAJM)

Skuadra e Juventusit nëpërmjet faqes së saj zyrtare ka bërë publike emrat e lojtarëve të grumbulluar për fazën e grupeve të Champions League.

‘Zonja e Vjetër’ sezonin e ri në Champions League e nis kundër Atletico Madrid, ndërsa në grup është edhe Bayer Leverkusen e Lokomotiva e Moskës.

Jashtë kësaj liste ka mbetur dhe dy emra ‘big’, Emre Can dhe Mario Mandzukic.

Shtuar më 03/09/2019, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori