CHAMPIONS/ Këto janë 8 super ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM)

Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja kryesore është mes Atletico Madridit dhe Bayern Munichut që zhvillohet në "Wanda Metripolitano".

Real Madridi është mysafirë i Shakhtar Donetsk, derisa Liverpooli e pret Ajaxin.
Shtuar më 01/12/2020, ora 08:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori