Champions League, Top 11 i javës (FOTO LAJM)

Rui Patricio - Sporting Lisbona
Pas përfundimit të raundit të dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve të Champions League UEFA ka publikuar në faqen e saj zyrtare formacionin më të mirë të javës.

Në portë është zgjedhur Rui Patricio, në mbrojtje Marquinhos, David Luiz dhe Suchy. Në mesfushë Karnitski, Kagawa e Heung-Min, ndërsa treshja e sulmit përbëhet nga Jackson Martinez, Totti dhe Welbeck. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2014, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori