Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Champions, Top 10 talentet që s'duhen humbur (FOTO LAJM)

Pierre-Emile Hojbjerg (Bayern Munchen) 19 vjeç
Pëlqej
Sezoni i ri i Champions League, që sot në mbrëmje starton me ndeshjet e para në fazën e grupeve, pritet të jetë spektakolar dhe me plot surpriza. Përveç ekipeve të vogla që mundën të jenë pjesë si: Maribor, Apoel apo Ludogorets apo mungesës së emrave të mëdhenj si: Milan, Manchester United apo Inter, sezoni 2014-15 parashikohet të jetë edhe sezoni i talenteve të mëdha.

Në foto-galerinë e mësipërme Portali Albeu ju sjell 11 talentet që pritet të lenë gjurmë këtë sezon të Champions League pas sinjaleve të forta që kanë dhënë në kampionatet respektive.

Të gjithë janë nën 20 vjeç dhe të gjithë premtojmë shumë për të ardhmen. Madje shumë prej klubeve më të mëdha të Europës kanë kohë që kërkojnë shërbimet e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2014, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori