Chelsea, 100 mln paund për 3 yje (FOTO LAJM)

Joao Moutinho - Porto
Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "Daily Star", Chelsea është gati të invesatojë plot 100 milionë sterlina në merkaton e janarit. Roman ABramoviç, manjati rus president i "Bluve", dëshiron të bëjë revolucion në skuadër pas dështimit në Champions League dhe finalen e Botërorit pët Klube.

Tre janë futbollistët në axhendën e Chelsea: Moutinho, një dëshirë e vjetër e Premier Leagues, Fellaini i Everton dhe ylli Atletico Madrid, Radamel Falcao. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2012, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori