Chelsea, 5 futbollistë "imitojnë" Drogba (FOTO LAJM)

Paulo Ferreira
Kampionët e rinj të Europës, Chelsea janë gati të fillojnë revolucionin në skuadër. Pas anonçimit të Didier Drogba se do të largohet nga Stanford Bridge, edhe pesë futbollistë të tjerë priten ti largohet Bluve të Londrës.

Bëhet fjalë për dy portugezët: Paulo Ferreira dhe Jose Bosingwa, Michael Essien, Florent Malouda dhe Salomon Kalou, raporton "Skysport UK".

Për sulmuesin nga Bregu i Fildishtë interesohet skuadra e Milan por Kalou duket shumë pranë kalimit te fqinjët e Arsenal. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2012, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori