Chelsea dominon "Ekipin e Vitit" në Premier League (FOTO LAJM)

Ivanoviç - Chelsea
Premier League ka zbuluar formacionin më të mirë për sezonin ë po lemë pas, 2014-2015. Sapo sheh 11 futbollistët e përfshirë kupton se dominimi i Chelsea-t është absolut.

Ekipi i Jose Mourinhos ka plot 6 lojtarë në Top11, ndërsa 5 vendet e tjera ndahen mes Manchester United, Southampton, Arsenal, Liverpool dhe Tottenham, përcjell Portali Albeu.

Bie në sy gjithashtu mosprezenca e asnjë futbollisti të Manchester City-t. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2015, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori