Chelsea e nis me katër sulmues ndaj Brighton (FOTO LAJM)
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelseas dhe Brighton & Hove Albion.

Ndeshja mes Chelseas dhe Brighton & Hove Albion starton nga ora 16:00. Pulisic, Odoi dhe Kovacic janë në stol.
Shtuar më 28/09/2019, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori