Chelsea - Liverpool, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)
Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Chelsea dhe Liverpool.

Chelsea dhe Liverpool do të përballen në Stamford Bridge” nga ora 17:30, sfidë e vlefshme për xhiron e gjashtë në Premierligë,

Chelsea e Liverpooli janë përballur tashmë këtë edicion, në finale të Superkupës së Evropës.

“Redsat” fituan pas ekzekutimit të penalltive, koha e rregullt u mbyll 2-2.

Në ndeshjen e sotme, nuk ka vend për Xherdan Shaqirin, pasi Klopp starton me Firmino, Salah e Mane.

Shtuar më 22/09/2019, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori