Chelsea prezanton fanellat e reja, mjaft interesante (FOTO LAJM)
Dhe skuadra e Frank Lampard gjatë ditës së sotme ka publikuar se si do duken fanellat vendase për sezonin e ri.

Fanella është e gjitha blu, e krijuar nga Nike, ka një jakë blu të errët dhe të zbukuruar në mëngë, përcjell lajmi.net.

Sulmuesi i Chelseat, Tammy Abraham tha: "Fanellat janë me të vërtetë shumë të bukura. Ju mund ta shihni historinë prapa këtyre fanellave"
Shtuar më 01/07/2020, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori