Claudia Schiffer ndjek Cristiano Ronaldon në derbin e Torinos (FOTO LAJM)

Një e ftuar e veçantë për të ndjekur derbin mes Juventusit dhe Torinos në "Allianz Stadium".

Bëhet fjalë për ikonën e pasarelave, të madhen Claudia Schiffer, që në muajin gusht feston 49-vjetorin e lindjes.

Supermodelja gjermane, që ndodhej në Torino për të shoqëruar bashkëshortin e saj, regjisorin Matthew Vaughn, tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve me praninë e saj. Modelja dhe tifozja e madhe e Juventusit,

Cristina Chiabotto, përfiti nga rasti për të realizuar një "selfie" me supermodelen që e admiron dhe e ka idhur.

"Bukuria e vërtetë nuk njeh moshë", – shkruan Cristian në mesazhin e fotos.
Shtuar më 04/05/2019, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori