“Çmendet” Inzagi, ja kërkon pa dashje një fanseje (FOTO LAJM)

Ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Milanit, Filipo Inzagi ka bërë një gafe në rrjetin social “Instagram” që nuk kaloi pa u vënë re nga mediat italiane.

Super Pipo ka dashur të kontaktojë në Instagram, modelen dhe prezantuesen e “Uomini e Donne” Rosa Perrota, por mesazhi gabimisht i ka shkuar një fanseje.

“A të vij të ta lyp?” ishte mesazhi i dërguar nga Inzagi.
“E para nuk jam Rosa. E dyta me vërtet e keni? hahahahah – ishte përgjigjia e kthyer nga fansja.

Fansja nuk nguroi për ta bërë publike bisedën me Pipon. Kaq ka mjaftuar që të shpërthenin një lumë komentesh për ish-sulmuesin që tani drejton Venecian në Kategorinë e Tretë italiane. /albeu.com/


Shtuar më 19/05/2017, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori