Cristiano Ronaldo, festë dhe zhgënjim (FOTO LAJM)

Dje duhej të ishte festë në "Santiago Bernabeu" me Cristiano Ronaldon që do prezantonte para tifozëve të tij trofeun e "Topit të Artë". Por ishte Fernando Torres ai që ia prishi festën portugezit, i cili bashkë me Real Madridin e tij i dhanë lamtumurën Kupës së Mbretit.

Ronaldo mundi të shënonte një gol në barazimin 2-2, por festa e nisur para ndeshjes u ndërpre në minutën e 90 kur "Los Colchoneros" prenë blietën për në fazën tjetër të kompeticionit ku i pret Barcelona. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori