Cristiano Ronaldo thyen një rekord të ri (FOTO LAJM)

Rekord i ri për Cristiano Ronaldon. Sipas faqes së statistikave "OPTA Paolo", që kur ylli portugez është aktivizuar te Juventusi në Serinë A, ka marrë pjesë në 84 gola.

68 të shënuar personalisht dhe 16 asiste, më shumë se çdo kush tjetër.

Pas tij vijnë Imobile, Zapata, Kaputo dhe Kualiarela.

Shtuar më 06/02/2021, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori