Çudira kosovare, arbitri ha fara në fushë (FOTO LAJM)

Çudirat në futbollin shqiptar nuk kanë të sosur. Ky më poshtë është një arbitër anësor në Kosovë dhe foto e tij është duke bërë xhiron e botës.

Ai është fotografuar në një moment duke ngrënë fara, ndërkohë që zhvillohej ndeshja.

Foto është bërë publike në rrjetet sociale, ndërkohë që nuk dihet identiteti i arbitrit dhe në cilën ndeshje ka qenë i pranishëm kur është fotografuar në këtë moment të papërsëritshëm për botën e futbollit.
Shtuar më 10/04/2013, ora 13:11
tinjo
e Mërkurë 10 Prill 2013, Ora 14:23
stadumi i suharekes a qeky
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori