Çunat e Anglisë kanë një arsye tjetër të fortë për të fituar (FOTO LAJM)

Djemtë e Anglisë kanë një arsye tjetër për të fituar këtë Botëror, krahas parave, kënaqësisë dhe famës.

Ajo quhet Amanda Holden, një tifoze e zjarrtë e anglezëve, e cila duket krejtësisht në formë pavarësisht se numëron 47 vite të jetës së saj, raporton Albeu.com.

Holden është pjesë e jurisë së Britain's Got Talent, por kësaj radhe ka zgjedhur që të mbështesë ekipin duke pozuar me bikini ndërkohë që puth trofeun e kupës së botës.
Shtuar më 16/06/2018, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori