Dalin pamjet, stadiumi i Partizanit drejt përfundimit (FOTO LAJM)

Vazhdojnë punimet për stadiumin e ri të Partizanit, të cilat vazhdojnë me ritme të larta, për të qenë i gatshëm sa më shpejt të jetë e mundur.

Ditën e sotme klubi i kuq, nëpërmjet një njoftimi ka treguar se vazhdojnë punimetstadiumin e ri. “Vijojnë me ritme të shpejta punimetstadiumin FK Partizani. Aktualisht po përfundojnë sistemimet dhe gjelbërimet pjesë e projektit të stadiumin. Gjithashtu po mbulohet sektori tribunës dedikuar grupimit

Ka përfunduar kampata betonarme e cila do të mundësojë hyrjen e mjeteve (autobusë dhe makina) në zonën e parkimit të stadiumit. Në tribunën qendrore kanë përfunduar sistemet e kondicionimit, sistemet hidrosanitare , sistemet elektrike dhe janë duke përfunduar vetratat e duralumin”, shkruan klubi i kuq.

Shtuar më 05/02/2020, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori