Dani Alves dhe Joana Sanz, festojnë përvjetorin e tyre (FOTO LAJM)

Dani Alves dhe Joana Sanz janë një nga çiftet më të përfolura në botën e futbollit.

Çifti, i cili u takua gjatë kohës kur futbollistit brazilian luante për Barcelonën, tashmë festojnë përvjetorin e tyre. Kjo është arsyeja pse modeli iu drejtua rrjeteve sociale për t'i kushtuar një mesazh romantik bashkëshortit të saj, shkruan Albeu.com.

"Gëzuar, të kem një tjetër vit nga ana ime personi më i mirë që është shfaqur në jetën time ... Gëzuar të mbaj zi në distanca së bashku dhe të qeshni së bashku përvojat e mrekullueshme që po jetojmë.

Joana vazhdoi, "plotësisht i lumtur dhe mirënjohës që të keni në jetën time. Le të vazhdojmë të shtojmë përvjetorët që kam shumë gjëra për t'ju treguar ". /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2019, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori