Dasmat VIP ndër vite, kush është nusja më e bukur? (FOTO LAJM)

Marina Vjollca
Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë vit padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showbizit shqiptar.

Të gjitha dasmat kanë pasur veçantinë e tyre dhe vajzat janë kujdesur të vijnë të kuruara në detaj.

Shifra e shpenzimeve të këtyre eventeve ka qenë gjithnjë e lartë dhe ka pasur shumë të ftuar.

Albeu ka vendosur t'i sjellë për ju të gjitha vajzat e ekranit dhe kështu mund të shihni se cila nuse ka qenë më e bukura. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori