David Beckhan po i bien flokët dhe fotot e tij po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

David Beckham po i humbet flokët e tij.

Në një lajm të 2018-ës u aludua se i kishte mbjellë, duke qenë se i kishte të dendur, por ja që nuk ishte kështu.

Më në fund karantina zbuloi flokët e vërtetë të ish-yllit të futbollit që në fakt paskan ikur.

Nga një foto e shkrepur para, por edhe nga një foto e shkrepur mbrapa, qenkan rralluar.

Shtuar më 13/05/2020, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori