Deborah "harron" Pirlon, nis dashuria e re (FOTO LAJM)

Deborah Roversi me të dashurin e ri
Deborah Roversi e ka harruar plotësisht Andrea Pirlon, madje po e shijon në maksimum lidhjen e saj të re.

Revista italiane "Chi" publikon foto të ish bashkëshortes së Andrea Pirlos teksa shijon pushimet pranë partnerit të saj të ri, biznesmenit Alessio Albini.

Pas ndarjes me Deborah mesfushori i Juventusit dhe kombëtares italiane është lidhur me Valentina Baldinin. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori