Dedikimi i tifozit, pozon para 78 fanellave të Ronaldinhos (FOTO LAJM)

Gremio (1998-2001)
Pëlqej
Ronaldinhos i është bërë një dhuratë shumë e veçantë: ylli i futbollit brazilian dhe atij botëror ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto ku shihet një prej milionave fansave të tij, Giovanny Tocohua, i cili pozon para 78 fanellave që Ronaldinho ka veshur gjatë karrierës së tij të lavdishme.

Fotoja shumë e veçantë i ka të gjitha fanellat që ish "Topi i Artë" ka veshur me Gremion, PSG, Barcelonën, Milanin, Flamengon dhe së fundmi me Atletico Mineiro, pa harruar këtu edhe Kombëtaren e Brazilit me të cilën fitoi Kupën e Botës në vitin 2002. /albeu.com/

Shtuar më 15/08/2014, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori