Dëmtim i frikshëm i mbrojtësit të Zvicrës përballë Gjeorgjisë (FOTO LAJM)

Qendërmbrojtësi i kombëtares Zvicerane dhe i Newcastle Fabian Schar ka marë një dëmtim të rëndë në përplasje me fotbollistin e Gjeorgjisë Jemal Tabidze.

Menjëherë i kanë ardhur në ndihmë shokët e skuadrës deri në momëntin që u afruan mjekët.

Zvicra arriti të marë një fitore komode me rezultatin e pastër 0-2. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori