Dëmtim i rëndë, basketbollisti e le fushën mes lotëve (VIDEO-FOTO)

Dëmtim shumë i rëndë për Danilo Gallinari në ndeshjen e luajtur mbrëmë në NBA. Ajo çka e tradhëtoi basketbollistin italian, në çerek-orëshin e dytë të ndehsjes Denver Nuggets kundër Dallas Mavericks (95-94), ka qënë gjuri i majtë.

Gallinari është detyruar të le fushën mes dhembjesh të forta dhe sipas mjekëve bëhe fjalë për thyerje. /albeu.com/Shtuar më 05/04/2013, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori