Di Maria në Manchester, akord 75 milionësh (FOTO LAJM)

Pëlqej
Angel Di Maria ndodhet në Manchester dhe nesër do të bëjë prezantimin si futbollisti më i ri i Manchester United. Një operacion rekord i "Djajve të Kuq" që, sipas asaj që raporton BBC, për të marrë shërbimet e yllit argjentinas do të derdhë 75 milionë euroarkat e Real Madrid.

Sipas të njëjtit burim, parashikohen edhe 7 milionë të tjera që lidhen me bonuset. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori