Dinamo do të zëvendësojë Skënderbeun? Reagojnë ashpër tifozët kryeqytetas (FOTO LAJM)

Lajmi i publikuar ditë më parë në medie ku bëhej me dije që klubi i Skënderbeut është pranë falimentit dhe në këto kushte presidenti Ardian Takaj po mendon të blejë aksionet e Dinamos, ka nxitur reagimin e tifozëve dinamovitë.

Tifo-grupi “West-Boys” janë kundër skenarit të përgatitur dhe përmes një postimi në kanalin zyrtar ironizojnë dhe i kujtojnë bardhekuqve situatën e disa viteve më parë. Ata e etiketojnë klubin korçar si “Hamza” teksa shkruajnë: “Nuk ka shans të na ndërrojnë identitetin! Më mirë në Kategori të Parë se sa zëvendësojmë “Hamzain” në Korçë! Herët a vonë gjithçka lahet në këtë botë”, thuhet reagimin e ultrasve kryeqytetas.
Shtuar më 26/07/2019, ora 13:07

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori