Ditë zie për futbollin kosovar, ndërron jetë ish-gjyqtari i futbollit
Është ndarë nga jeta ish-gjyqtari i futbollit kosovar, Rushit Selimi.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i gjyqtarëve të FFK-së, Perparim Hasani në rrjetet sociale.

Ky është njoftimi i tij:

Me pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të ish-Gjyqtarit federativ dhe njeriut me vlera të larta njerëzore Rushit Selimit.

Ne emër timin dhe gjyqtarëve të futbollit të Kosovës, shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së Rushit Seimit.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për Rushitin.
Shtuar më 06/07/2020, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori