Djali i Simeonës në lidhje me modelen që adhuron Juven (FOTO LAJM)

Këtë sezon në seria A ka spikatur një talent i ri, i cili në fakt është bërë më shumë i njohur për shkak të babait të tij, por dhe të golave që po shënon.

Po flasim për djalin e Diego Simeones, Giovanni i cili së fundmi ka përfunduar në mediat rozë të mediave italiane. Ai është në një lidhje me modelen e njohur Elisabetta Galimi. Bukuroshja italiane, e cila është një fanse e Juventusit, mesa duket ka përfunduar në krahët e talentit të Genoas./albeu.com/
Shtuar më 06/02/2017, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori