Djokoviç në Real-Milan, spektakël me Bale e Benzema (FOTO-VIDEO)

Milani fitoi trofeun dimëror "Dubai Challenge Cup" duke mundur 2-4 Real Madridin në sfidën e luajtur mbrëmjen e djeshme në "The Seven Stadium".

Përveç golave, emocioneve dhe spektaklit në fushën e lojës nga ana e futbollistëve vëmëndjen tërhoqi prania në fushë edhe e tenistit serb Novak Djokoviç.

Ylli i tenisit botëror njihet si tifoz i madh i kuqezinjëve, ndërsa në fushën e lojës nuk mungoi as spektakli me yjet e "Los Blancos" Karim Benzema dhe Gareth Bale. /albeu.com/

Shtuar më 31/12/2014, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori