"Dream Team" i Napoli-Inter, nuk mungon as Hysaj (FOTO LAJM)

ELSEID HYSAJ - Napoli
Kur jemi pak dite larg super-ndeshjes se Serie A mes Napolit dhe Interit, Corriere dello Sport ka bere nje perzgjedhje mes futbollisteve duke nxjerre edhe "Dream Team", ose ekipin me te mire te mundshem, raporton Portali Albeu.

Mes 11 lojtareve te perzgjedhur nuk mund te mungonte as mbrojtesi i Kombetares shqiptare, Elseid Hysaj, i cili po ben nje paraqitje te shkelqyer kete sezon me Napolin.

Napoli-Inter luhet diten e hene, ora 21:00. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2015, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori