Dueli i titanëve Mourinho-Zidane në merkato për 5 yje (FOTO LAJM)

5. David De Gea
Merkato e verës pritet që të jetë sërish e nxehtë në aksin Madrid-Manchester. Këtë herë do ketë një duel të fortë mes Zidane dhe Mourinhos për të blerë ose mos lejuar largimin e yjeve te njëri-tjetri.

Portugezi ka në listën e tij futbollistë të Realit, ashtu si francezi ka ende në listë lojtarë të United. Kush do të arrijë të blejë? Kjo mbetet për t’u parë deri në fund të merkatos./albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori