Dy mesfushorë madrilenë në tratativën Pogba-Real? (FOTO LAJM)

TONI KROOS
Bllokimi qe FIFA i beri Real Madridit sa i perket merkatove te veres 2016 dhe janarit 2017 kane shtuar zerat per nje interesim te forte te madrileneve per sherbimet e Paul Pogba.

Juventus po kembengul per te rritur cmimin e francezit, te cilin e vlereson me 100 milione euro, por ka nje hipoteze qe mund te binde "Zonjen e Vjeter", percjell Portali Albeu.


Sipas "TuttoSport", kerkon te perfitoje nga situata duke i kerkuar Realit para dhe dy mesfushoret, Isco dhe Kroos, qe te dy shume te preferuar nga tekniku Massimiliano Allegri. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2016, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori