Dybala e "djeg" me të dashurën në Karaibe (FOTO LAJM)

Në pritje të nisjesë së sezonit të ri me Juventusin, Paulo Dybala po shijon ditët e fundit në Karaibebashku më të dashurën e tij Oriana Sabatini.

bashku me Dybalan janë dhe mesfushori Udineses Rodrigo De Paul dhe Leandro Paredes, Angel Di Maria dhe Giovani Lo Celso, që të gjithë së bashku të angazhuar në Kupën e Amerikës. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2019, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori